Związek Kynologiczny w Polsce oddział w Częstochowie
WYNIKI IV MIĘDZYNARODOWEJ WYSTAWY PSÓW RASOWYCH 21-22.07.2018 KONOPISKA
6 sierpnia 2018 r.

Gość Honorowy Wystawy Ewa Bukład

 

 

Wyniki Konkurencji Finałowych
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych
Częstochowa – Konopiska
21.07.2018 SOBOTA

NAJLEPSZE MŁODSZE SZCZENIĘ – Sędzia Piotr Król

  1. Nr Kat. 1216 – Alaskan Malamute, HERE I AM z Śnieżnej Doliny, wł.Ewa Niemczyk, Dominika Niemczyk
  2. Nr Kat. 1266 – Samooyed, ADELLE OF CLEO Arctic Menuet FCI, wł. Andrzej Kubiak
  3. Nr Kat. 454 – Bullmastiff, MERY-LOU Lemon’s Land, wł. Agata Malczewska
  4. Nr Kat. 783 – Sznaucer Miniaturowy Pieprz i Sól, Spirited Away(FCI) MG MAGNETTE, wł. Halina Wielguszewska

 

NAJLEPSZE SZCZENIĘ – Sędzia Magdalena Świętoń

  1. Nr Kat. 2194 – Lhasa Apso, Six Stars LION KING, wł. Małgorzata Moskała
  2. Nr Kat. 2262 – Pekińczyk, Sunrise Dragod LION KING, wł. Maciej Sowiński , Piotr Ułamek
  3. Nr Kat. 1188 – Akita Amerykańska, Finigan Gra-Bla Ijiro, wł. Blanka Borowiec
  4. Nr Kat. 455 – Bullmastiff, Fullhouse Bull’s (FCI) HONEY I’M HOME, wł. Michał Stasiak

 

NAJLEPSZA PARA HODOWLANA – Sędzia Zdenka Jilkova

  1. Czarny Terier Rosyjski , wł Machowski Dariusz ( 495,508)
  2. Shih Tzu, wł Paluch wioletta (2298,2306)
  3. Sznaucer Miniaturowy Pieprz i Sól, wł Sitkiewicz Ewa, Tomasz (782, 787)
  4. Sznaucer Miniaturowy Czarny, wł  Podolska Izabela (767, 768 )

 

NAJLEPSZA GRUPA HODOWLANA – Sędzia Maciej Lipiec

  1. Czarny terier Rosyjski, Wspomnienie o Tigrze FCI, hod. Dariusz Machowski
  2. Sznaucer Średni Pieprz i Sól, Elitesse, hod. Agnieszka Urbańska

 

NAJLEPSZY PIES UŻYTKOWY – Sędzia Stanisław Firlik

 

NAJLEPSZY PIES o/CZĘSTOCHOWA – Sędzia Anna Rogowska

  1. Nr kat. 1200 – Akita Amerykańska, No Pain No Gain Ruthdale, wł. Sebastian Krawczyk, Edyta Krawczyk
  2. Nr Kat 2298– Shih Tzu, ENZO ARSSAMANDI FCI, wł. Wioletta Paluch
  3. Nr Kat 768 – Sznaucer Miniaturowy Czarny, UNEXPECTED EXPLOSION IN Dolina Rivendell, , wł. Podolska Izabela
  4. Nr Kat 339 – Bernardyn Krótkowłosy , ALADIAN Giant Care, wł. Leszek Nowak

 

NAJLEPSZY WETERAN – Sędzia Andrzej Mania

  1. Nr kat 1308 – Syberian Husky, Kristari’s Jose Cuervo, wł. Ewa Górska, Jose Luis Gomez Sanchez
  2. Nr Kat 2271– Pudel Miniaturowy (Biały, Brązowy, Czarny), MR PONTIUS do Lalanki, wł. Aneta Chrystoph
  3. Nr Kat 794 – Sznaucer Miniaturowy pieprz i Sól, DARLETTA DEVITA Art.-Medium, wł. Artur Madejski
  4. Nr Kat 2307 – Shih Tzu, STYX-ATREI Kirabzer, wł. Ilona Ludas

 

NAJLEPSZY JUNIOR – Sędzia Linda Volarikova

  1. Nr Kat 1314 – Syberian Husky, Winter Melody AM I ABSOLUTELY IN TROUBLE, wł. Ewa Górska, Jose Luis Gomez Sanchez
  2. Nr Kat 1927 – Buldog Francuski, Sparkling Pride Je T’aime Tellement, wł. Eis Vonk Van De Linden, Edwin Lenaerts
  3. Nr kat 2148– Coton De Tulear, NOVARA The Sweetest Coton, wł. Karolina Daszkiewicz
  4. Nr Kat 446 – Bullmastif, Everything Must Go Is Dvariskiu, wł. Grazina Chmelevskaja

 

ZWYCIĘZCA GRUPY II – Sędzia Piotr Król

  1. Nr Kat 782 – Sznaucer Miniaturowy Pieprz i Sól , YUPPIE Mengo Celebratioan, wł. Ewa, Tomasz Sitkiewicz
  2. Nr Kat 756 – Sznaucer Miniaturowy Czarno – Srebrny , BEAUTIFUL CLEVER LUCY Blue Bricassart, wł. Larysa karpińska-Jettka, Natalia Jettka
  3. Nr Kat 696 – Pinczer Miniaturowy, KALLA von Masterhof, wł. Katarzyna Plewka
  4. Nr Kat 411 – Bokser, Almadinaks Elektra, wł. Małgorzata Brzeziński, Lenaerts Edwin

 

ZWYCIĘZCA GRUPY V – Sędzia Zdenka Jilkova

  1. Nr Kat 1200 – Akita Amerykańska, No Psin No Gain Ruthdale, wł. Sebastian Krawczyk, Edyta Krawczyk
  2. Nr Kat 1307 – Siberian Husky, Winter Melody AS GOOD AS IT GETS, wł. Ewa Górska, Jose Luis Gomez Sanchez
  3. Nr Kat 1344 – Szpic Miniaturowy (Pomeranian) , Count On Me Dreamteam, wł. Bożena Borkowska-Grochala
  4. Nr Kat 1380 – Thai Ridgeback Dog, JATAWA of Noppakao, wł. Dorota Tokarska

 

ZWYCIĘZCA GRUPY IX – Sędzia Tomasz Borkowski

  1. Nr Kat 2198 – Lhasa Apso, Diamella King of North Exotic, wł. Jaana Karenmaa-Nurminen, Małgorzata Moskala
  2. Nr Kat 2263 – Pekińczyk, Stsanja ROMEO OF LIVANDA ASTARTE GOLD, wł. Maciej Sowiński
  3. Nr Kat 2271 – Pudel Miniaturowy (Biały, Brązowy, Czarny), MR PONTIUS do Lalanki, wł. Aneta Chrystoph
  4. Nr Kat 2112 – Chin Japoński, POKER Rajton – Bost, wł. Anna machniak-Pisarska, Mariusz Zientalski

 

 

Wyniki Konkurencji Finałowych
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych
Częstochowa – Konopiska
22.07.2018 NIEDZIELA

 

NAJLEPSZE MŁODSZE SZCZENIĘ – Sędzia Magdalena Świętoń

  1. Nr Kat. 1559 – Seter Angielski, Sheridan’s Star MANHATTAN, wł. Agata Bujnowicz
  2. Nr Kat. 1602 – Wyżeł Niemiecki Krótkowłosy, Agy z Jirgalova Dvora, wł. Łukasz Szcześniak
  3. Nr Kat. 954 – Jack Russell Terrier , ALGRAFS Riviva, wł. Karol Ratajczak
  4. Nr Kat. 1392 – Beagl, DROP Ladies Hunt FCI, wł. Agnieszka Szymczak, Malwina Sprynger-Foksińska

 

NAJLEPSZE SZCZENIĘ – Sędzia Zdenka Jilkova

  1. Nr Kat. 102 – Owczarek Australijski (Typ Amerykański), WILBUR WEATHERVANE Trinkets FCI, wł. Bartłomiej Drożdż
  2. Nr Kat. 1134 – Jamnik Krótkowłosy Miniaturowy, PEPFEMFA Astarte Gold, wł. Maciej Sowiński, Piotr Ułamek
  3. Nr Kat. 1636 – WyżełWeimarski Krótkowłosy, MONA z Zebrzydowic, wł. Katarzyna Dudzik-Talkowska
  4. Nr Kat. 2358 – Chart Afgański, Amien Deamonis Gentle, wł. Agnieszka Buhl

 

NAJLEPSZA PARA HODOWLANA – Sędzia Andrzej Zamoyski

  1. Terier Szkocki , wł Herman-Peliceusz Dasnuta, Elżbieta tomecka ( 1051,1057)
  2. Owcarek Szetlandzki, wł Anna Szulc (221,236)
  3. Irish Soft Coated Wheaten Terrier, wł Subertova Petra (939,942)
  4. Owczarek francuski – Briard, wł  Gisterek iwona (146,157 )

 

NAJLEPSZA GRUPA HODOWLANA – Sędzia Maria Zasada

  1. Wyżeł Niemiecki Krótkowłosy, KAJMINIA FCI, hod. Krzysztof Wydmuch
  2. Chart Polski  Amerss, hod. Łukasz Witczak
  3. Owcarek Francuski Briard de la Source de MarSyliA , hod. Sylwia Wozniak-Suchorab

 

NAJLEPSZY PIES UŻYTKOWY – Sędzia Izabella Krassowska-Salamon

  1. Nr Kat 1427 – Gończy Polski, ETERBEHU Odszukać Wiatr, wł. Mariusz Majewski
  2. Nr Kat 1588 – Seter Szkocki – Gordon, Cedric z Holubicke strane, wł. Jakub Dolezal
  3. Nr Kat 146 – Owczarek Francuski – Briard, MARON du Manoir Noble, wł. Iwona Gisterek
  4. Nr Kat 1155 – Jamnik Szorstkowłosy standardowy, GROT z Koszęcińskiej Dąbrowy, wł. Lesław Walisko, Danuta Walisko

 

NAJLEPSZY PIES o/CZĘSTOCHOWA – Sędzia Stanisław Firlik

  1. Nr kat. 1609 – Wyżeł Niemiecki Krótkowłosy, BONA KAJMINIA FCI, wł. Krzysztof Wydmuch, Barbara Sołtysiak
  2. Nr Kat 126 – Owczarek belgijski – Groenendael, NE’QUARTO-MANIA z Rubinkowskiego Pola, wł. Anna Hodorowicz
  3. Nr Kat 1719 – Golden Retriver, MR. STRONG Gold Silesia , wł. Rafał Adamczuk
  4. Nr Kat 189 – Owczarek niemiecki Krótkowłosy, LEONARDO Tensor, wł. Karolina Ciosek

 

NAJLEPSZY WETERAN – Sędzia Małgorzata Supronowicz

  1. Nr kat 2431 – Whippet, Meradith FANCY MAN, wł. Agnieszka Nakoneczna
  2. Nr Kat 1108 – Yorkshire terier, MY QUEEN Contenders, wł.  Iwona, Katarzyna Taraszkiewicz
  3. Nr Kat 1761  – Golden retriver, Flying Heart Famous Gold, wł. Radka Stencelova
  4. Nr Kat 36 – Biały Owczarek Szwajcarski, CHELLSI LA BLOANKPAPILIO, wł. Marcin Kleszcz

 

NAJLEPSZY JUNIOR – Sędzia Anna Rogowska

  1. Nr Kat 1551– Pointer, ALMO ARTEGERD, wł. Irena Maroszczykova
  2. Nr Kat 1674  – Clumber Spaniel, JEREMAJA L&T BALOOVER, wł. Grażyna Płaczek
  3. Nr kat 2434 – Whippet, GLORIA GAYNOR Lazarus, wł. Katarzyna, Wojciech Lazar
  4. Nr Kat 878 – Border Terrier, Imperterrito Baro, wł. Petra Konigova

 

ZWYCIĘZCA GRUPY I – Sędzia Petr Rehanek

  1. Nr Kat 111– Owczarek Australijski (Typ Amerykański), I’EWBOR Du Glacier Des Pandas, wł. Ewa Borkiewicz
  2. Nr Kat 218 – Owczarek Szetlandzki, Japaro WITH VESCAMONTANA, wł. Anna Szulc
  3. Nr Kat 12 – Biały Owczarek Szwajcarski, IRON De I’Esprite du Sud, wł. Marcin Kleszcz
  4. Nr Kat 189 – Owczarek Niemiecki Krótkowłosy, LEONARDO Tensor, wł. Karolina Ciosek

 

ZWYCIĘZCA GRUPY III – Sędzia Joanna Szczepańska-Korpetta

  1. Nr Kat 826 – Airedale Terrier, MAGIC MOMENT Ramir, wł. Karina Hawling-Wąsik
  2. Nr Kat 843 – American Staffordshire Terrier,  Vyat Galena UNIBOR, wł. Iwona Kulig
  3. Nr Kat 939 – Irish Soft Coated Wheaten terier, HOUSE OF SOFTY ORLANDO, wł. Petra Subertova
  4. Nr Kat 1038  – Staffordshire Bull Terrier, Alzbeta Bathory Blacvk Rose Staff, wł. Ekaterina Soroko

 

ZWYCIĘZCA GRUPY IV – Sędzia Barbara Larska

  1. Nr Kat 1144 – Jamnik Szorstkowłosy Miniaturowy, DRIVE ME TO SWEET BRONX Velturis, wł. Marek Adamczak
  2. Nr Kat 1130 – Jamnik Krótkowłosy Miniaturowy, DANCER IN THE MOONLIGHT Asocjacja, wł. Joanna Warzecha
  3. Nr Kat 1117 – Jamnik Długowłosy Miniaturowy, Evasion NAOMI, wł. Ewa Joanna Żukowska
  4. Nr Kat 1139 – Jamnik Krótkowłosy Standardowy , PRIMO Homagium, wł. Beata Żeglicka

 

ZWYCIĘZCA GRUPY VI – Sedzia Maciej Lipiec

  1. Nr Kat 1403 – Beagle, Alotorius Old glory (FCI) Faith Hope Love, wł. Jakub Szwałek
  2. Nr Kat 1421 – Gończy Polski, EKSCES BEHU Odszukać Wiatr, wł. Marcin Szczepaniak
  3. Nr Kat 1511 – Rhodesian Ridgeback , FAUZI KIJANI Uzuri Ridge, wł. Edyta Sobczyk
  4. Nr kat 1387 – Basset Hound, Ceppelin FOSTER, wł. Ewa Pietkiewicz-Kamińska, Dariusz Kamiński

 

ZWYCIĘZCA GRUPY VII – Sędzia  Piotr Król

  1. Nr kat 1642 – Wyżeł Weimarski krótkowłosy, Wannabe Boogie Woogie by Atria Cordis, wł. Dorota Mikus-Koralewska
  2. Nr Kat 1619 – Wyżeł Niemiecki Krótkowłosy, UTOPIA z Czarnego Dworu, wł. Wojciech Burski, Agata Bujnowicz
  3. Nr Kat 1570 – Seter Irlandzki, Addicted To you Irish Devils, wł. Agata Pyzalska
  4. Nr Kat 1658 – Wyżeł Węgierski Krótkowłosy, PHOEBE Magyar Tim FCI, wł. Dagmara Krawczyk

 

ZWYCIĘZCA GRUPY VIII – Sędzia Piotr Król

  1. Nr Kat 1852 – Springer Spaniel Angielski, Tira Vento ABSOLUTELY CLEVER TEENAGER, wł Andrzej Gnaś
  2. Nr Kat 1710 – Flat Coated retriver, ROXANA Perro Cobrador, wł. Agata Rakowska
  3. Nr Kat 1762  – Irlandzki Spaniel Dowodny, Cuboglach REED DAGGER, wł. Katarzyna Plewka
  4. Nr Kat 1850 – Portugalski Pies Dowodny, Claircreek Special Vero,  wł Izabela Gwardyńska

 

ZWYCIĘZCA GRUPY X – Sędzia Elżbieta Chwalibóg

  1. Nr Kat 2464 – Wilczarz irlandzki, Antonina Celtic  Alanda, wł. Karol Skowronek
  2. Nr Kat 2380 – Chart Perski, Arabica DeSoto, wł. Anna Laskowska, Diana Andrysiak
  3. Nr Kat 2357 – Charcik Włoski, Monanna Republic GRACIOUS MOUCHE NOIRE, wł. Monika Nowak, Lilianna Nowak
  4. Nr Kat 2375 – Chart Afrykański – Azawakh, Hiddekel GAYERI, wł. Aleksandra Teresińska

 

NAJLEPSZY PIES RAS POLSKICH – Sędzia Maciej Lipiec

  1. Nr Kat 1421 – Gończy Polski , EKSCES BEHU Odszukać Wiatr, wł. Marcin Szczepaniak
  2. Nr Kat 275 – Polski owczarek nizinny, PASTERKA via Rivendall, wł. Małgorzata Wiatroszak
  3. Nr Kat 2392 – Chart Polski , BOREYKO RODU Abigeus, wł. Dagmara Łączyńska
  4. Nr kat 314 – Polski Owczarek Podhalański, KALISI z Doliny Kościeliskiej, wł. Aneta, Artur Pańszczyk
  5. Nr Kat 2477 – Polski Spaniel Myśliwski, Jaskier z Szerokiego Boru, wł. Hanna Dębińska
  6. Nr Kat 1465 – Ogar polski, CZUJNA Ogarusy, wł. Maciej Szeremeta

 

BIS – Leszek Salamon

  1. nr kat 826 Airedale Terrier,  MAGIC MOMENT Ramir wł. Karina Hawling-Wąsik
  2. nr kat 782 Sznaucer Miniaturowy Pieprz i Sól,  YUPPIE Mengo Celebration wł. Ewa, Tomasz Sitkiewicz
  3. nr kat 2198 Lhasa Apso, Diamella King Of North Exotic wł. Jaana Karenmaa-Nurminen, Małgorzata Moskała
  4. nr kat 1403 Beagl , Alotorius Old Glory(FCI) Faith Hope Love wł Jakub Szwałek