Związek Kynologiczny w Polsce oddział w Częstochowie
WYNIKI KRAJOWEJ WYSTAWY PSÓW MYŚLIWSKICH 20.07.2019
1 sierpnia 2019 r.

Wyniki Konkurencji Finałowych
Krajowa Wystawa Psów Mysliwskich 20.07.2019
Częstochowa – Konopiska
SOBOTA

NAJLEPSZE MŁODSZE SZCZENIĘ – Sędzia Izabella Krasowska-Salamon

  1. 1. Nr Kat. 436 – Whippet, SWEET AND EASY of Gently Mind, wł. Joachim Bartusch, Bilal Khan, Werner Demerling
  2. 2. Nr Kat. 346 – Lablador Retriver, Chianti Amber Hill Bella Mare, wł. Jolanta Krótkiewicz
  3. 3. Nr Kat. 71 – Jamnik Krótkowłosy Miniaturowy, SINGULAR SENSATION FOR D’ARGENTO BY Astarte Gold, wł. Agata Owczarska
  4. 4. Nr Kat. 230 – Wyżeł Niemiecki Krótkowłosy, ELZA z Czarnego Dworu (FCI) , wł. Paweł Zadworny

NAJLEPSZE SZCZENIĘ – Sędzia Maciej Lipiec

  1. Nr Kat. 108 – Beagle, Alotorius Old Glory (FCI) PICTURE PERFECT, wł. Jakub Szwałek
  2. Nr Kat. 245 – Wyżeł Weimarski Krótkowłosy, Canis Fortuna NOVELA, wł. Dawid Wojtyna, Marta Trela
  3. Nr Kat. 98 – Thai RIDGEBACK Dog, KUBERA, wł. Aleksandra Chmielewska
  4. Nr Kat. 91 – Basenji, Bahaticca’s LUNANGA, wł. Sebastian Krawczyk

NAJLEPSZA PARA HODOWLANA – Sędzia Stanisław Firlik

  1. Clumber Spaniel , wł Płaczek Grażyna ( 275,276)
  2. Chart Polski, wł Madejska Dominika (409, 414)
  3. Jamnik Długowłosy Króliczy, wł Frach Jadwiga (59, 60)
  4. Basenji, wł Zapała Joanna, Grzegorz (89, 92 )

NAJLEPSZA GRUPA HODOWLANA – Sędzia Anita Markus

  1. Wyżeł Niemiecki Krótkowłosy, Kajminia FCI, hod. Krzysztof Wydmuch
  2. Seter Szkocki – Gordon, Revolution Breeze, hod. Anna Ciechańska
  3. Chart polski, IMPERITO MONDO (FCI), hod. Dominika Madejska

 

NAJLEPSZY PIES UŻYTKOWY – Sędzia Andrzej Brabletz

  1. 1. Nr kat. 216 – Seter Szkocki – Gordon, DUKE EVERYWHERE z Ojcowskiej Doliny, wł. Benita Malicka
  2. 2. Nr kat. 238 – Wyżeł Niemiecki Krótkowłosy, AMERICA Kajminia FCI, wł. Julita Richter
  3. 3. Nr kat. 254 – Wyżeł Weimarski Krótkowłosy, BONA Imperial Weimaraner, wł. Sylwia Mokry
  4. 4. Nr kat. 141 – Ogar Polski, MINOR z Beskidzkiej Wyspy FCI, wł. Krzysztof Palak

NAJLEPSZY PIES o/CZĘSTOCHOWA – Sędzia Ladislav Frnco

  1. Nr kat. 234 – Wyżeł Niemiecki Krótkowłosy, Agy z Jirgalova Dvora, wł. Łukasz Szczesiak
  2. Nr Kat 343– Lablador Retriver, TORNADO Azgard FCI, wł. Agnieszka Żurawska
  3. Nr Kat 455 – Wilczarz Irlandzki, VALHALLA Festina , wł. Magdalena Sejder
  4. Nr Kat 7 – Bedlington Terrier , Solo Rossii Sapore di Sol, wł. Paweł Gąsiorski

NAJLEPSZY WETERAN – Sędzia Stanisław Firlik

  1. Nr kat 93 – Basenji , Obsidion AUTOBOT TICCA, wł. Alicja Paździerkiewicz
  2. Nr Kat 286 – Cocer Spaniel Angielski, VIVAT Renmil’s Dream, wł. Nina Szarska
  3. Nr Kat 195 – Seter Angielski, LEONARDO DA VINCI Elater Polonica, wł. Renata Żabińska
  4. Nr Kat 229 – Wyżeł Niemiecki Krótkowłosy, JASPER Kajminia, wł. Piotr Jośko

NAJLEPSZY JUNIOR – Sędzia Maria Zasada

  1. Nr Kat 193 – Seter Angielski, Sheradin’s Star MANHATTAN wł. Agata Bujnowicz
  2. Nr Kat 405 – Chart Hiszpański, San Agustin del Guadalix EVITA, wł. Blanka Horbatowska
  3. Nr kat 441 – Whipett, Play A While REMAINS OF THE DAY, wł. Wojciech – Albert Kurkowski
  4. Nr Kat 32 – Jack Russell Terrier, FUNNY MOMENT Dagobah, wł. Dominika Doros

ZWYCIĘZCA GRUPY III – Sędzia Ladislav Frnco

  1. Nr Kat 49 – Terier Szkocki, TIMUR Beatitudo Eli (FCI), wł. Danuta Herman-Perliceusz, Elżbieta Tomecka
  2. Nr Kat 3 – Airedale Terrier, VIGO z Soleckiej Stanicy (FCI), wł. Renata Październa, Czesław Październy
  3. Nr Kat 32 – Jack Russell Terrier , FUNNY MOMENT Dagobah, wł. Dominika Doros
  4. Nr Kat 12 – Border Terrier, KORINA Dziekanowska Polana, wł. Iwona Łuczak

ZWYCIĘZCA GRUPY IV – Sędzia Anita Marcus

  1. Nr Kat 83 – Jamnik Szorstkowłosy Standardowy TYROL z Dziada Pradziada wł. Krzysztof Świderek
  2. Nr Kat 69 – Jamnik Krótkowłosy Miniaturowy, Redgi Prado GOLD DIGGER, wł. Joanna Warzecha
  3. Nr Kat 59 – Jamnik Długowłosy Króliczy, Vostok-Zapad JUNE BRILLANT, wł. Jadwiga Frach
  4. Nr Kat 75 – Jamnik Krótkowłosy Standardowy, PAXTON Jamazja, wł. Jana Gliniecka

ZWYCIĘZCA GRUPY V – Sędzia Maciej Lipiec

  1. Nr Kat 93 – Basenji , Obsidion AUTOBOT TICCA, wł. Alicja Paździerkiewicz
  2. Nr Kat 94 – Łajka Rosyjsko-Europejska, RUSSKIY PATRIOT VASKO, wł. Ewelina Smuga

ZWYCIĘZCA GRUPY VI – Sędzia Izabella Krasowska-Salamon

  1. Nr Kat 134 – Gończy Polski, POGODNA z Rogu Trzech Książąt, wł. Katarzyna Ciupek-Czuchnowska
  2. Nr Kat 107 – Beagle, Fanta’s Brand LAST TANGO IN PARIS, wł. Magdalena Olech, Wiesław Bartkowiak
  3. Nr Kat 155 – Petit Basset Griffon Vendeen, YOU’RE MY MONBIJOU, wł. Paulina Roczniak
  4. Nr Kat 158 – Posokowiec Bawarski, BOHUN Leśny Trop, wł. Adam Jałtuszyk

ZWYCIĘZCA GRUPY VII – Sędzia Andrzej Brabletz

  1. Nr Kat 216 – Seter Szkocki – Gordon, DUKE EVERYWHERE z Ojcowskiej Doliny, wł. BENITA Malicka
  2. Nr Kat 202 – Seter Irlandzki, Fairhaven ZENITH EL PRIMERO, wł. Marta Pilawa
  3. Nr Kat 226 – Wyżeł Niemiecki Krótkowłosy, BRUTAL HAUS ILLMARK, wł. Paweł Lisiak
  4. Nr Kat 259 – Wyżeł Węgierski Krótkowłosy, BUDYŃ Brave Team, wł. Bożena Winiarska

ZWYCIĘZCA GRUPY VIII – Sedzia Stanisław Firlik

  1. Nr Kat 388 – Springer Spaniel Angielski, Sieger’s WALK ON THE Wild Side, wł. Natalia Górska
  2. Nr Kat 392 – Sussex Spaniel, LADDIE ALESSI ANGEL, wł. Izabela Gwardyńska
  3. Nr Kat 316 – Golden Retriver , HIPPOLIT B&P Golden Grazanna, wł. Grażyna Płaczek
  4. Nr kat 275 – Clumber Spaniel, JEREMAJA L&T Baloover, wł. Grażyna Płaczek

ZWYCIĘZCA GRUPY X – Sędzia Maria Zasada

  1. Nr Kat 405 – Chart Hiszpański, San Agustin del Guadalix EVITA, wł. Blanka Horbatowska
  2. Nr Kat 441 – Whippet, Play A While REMAINS OF THE DAY, wł. Wojciech – Albert Kurkowski
  3. Nr Kat 395 – Charcik Włoski, ORIENTAL OBSESSION z Koloseum, wł. Katarzyna Żurek, Miłosz Żurek, Monika Nowak
  4. Nr Kat 455 – Wilczarz Irlandzki, VALHALLA Festina , wł. Magdalena Sejder

BEST IN SHOW– Sędzia Elżbieta Chwalibóg

  1. 1. nr kat 388 Springer Spaniel Angielski, Sieger’s WALK ON THE Wild Side, wł. Natalia Górska
  2. 2. nr kat 216 Seter Szkocki – Gordon, DUKE EVERYWHERE z Ojcowskiej Doliny, wł. BENITA Malicka
  3. 3. nr kat 93 Basenji , Obsidion AUTOBOT TICCA, wł. Alicja Paździerkiewicz
  4. 4. nr kat 134 Gończy Polski, POGODNA z Rogu Trzech Książąt, wł. Katarzyna Ciupek-Czuchnowska