Związek Kynologiczny w Polsce oddział w Częstochowie
WYNIKI KRAJOWEJ WYSTAWY PSÓW MYŚLIWSKICH 21.07.2018
1 września 2018 r.

Wyniki Konkurencji Finałowych 
Wystawa Psów Myśliwskich 
Częstochowa – Konopiska
21.07.2018 SOBOTA

 

NAJLEPSZE MŁODSZE SZCZENIĘ – Sędzia Monika Parasyn

  1. Nr Kat 170 Wyżeł niemiecki Krótkowłosy, Agy z Jirgalova Dvora, wł. Łukasz Szczesiak
  2. Nr Kat 303 Chart Perski, BUSHRA BAHABAD Alhaya, wł. Bożena Leszczyńska
  3. Nr Kat 74 Beagl, DROP ladies Hunt FCI, wł Agnieszka Szymczak, Malwina Sprynger-Foksińska
  4. Nr Kat 280 Płochacz Niemiecki – Wachtelhund, LUKA z Nowego Folwarku, wł. Katarzyna Rybak

NAJLEPSZE SZCZENIĘ – Sędzia Tomasz Sławik

  1. Nr Kat 54 Jamnik Krótkowłosy Miniaturowy, PEPFEMFA Astarte Gold, wł. Maciej Sowiński, Piotr Ułamek
  2. Nr Kat 294  Chart Afgański , Amien Deamonis Gentle, wł. Agnieszka Buhl
  3. Nr Kat 223 Golden Retriver, Merigold Triss Mamamada, wł. Aleksandra Pierończyk-Burzawa
  4. Nr Kat 42 West Highland White Terrier, Royal Charm od Bobika, wł. Ewa Iłczyk

NAJLEPSZA PARA HODOWLANA – Sędzia Roman Sobkowicz

  1. Clumber Spaniel, wł. Płaczek Grażyna (204,203)
  2. Wyżeł Weimarski krótkowłosy, wł. Hadyńska Katarzyna (191,178)
  3. Terier Szkocki, wł. Andrzejewska Aldona (40,37)
  4. Jack Russell Terrier, wł. Fryc Marta (22,15)

NAJLEPSZA GRUPA HODOWLANA – Sędzia Anna Sobkowicz

  1. Wyżeł Niemiecki Krótkowłosy Kajminia FCI, hod. Krzysztof Wydmuch

NAJLEPSZY WETERAN – Sędzia Monika Parasyn

  1. Nr Kat 12 Irish Soft Coated Wheaten Terrier, LOVELY ONNY Kni-York, wł. Petra Subertova
  2. Nr Kat 3 Bedlington Terrier, CELIN Happy Sheep, wł. Paweł Gąsiorski
  3. Nr Kat 336 Whippet , Meradith EFFORTLESS GRACE, wł. Agnieszka Nakonieczna
  4. Nr Kat 236 Golden retriver, Flying Heart Famous Gold, wł. Radka Stencelova

NAJLEPSZY PIES UŻYTKOWY – Sędzia Roman Sobkowicz

  1. Nr Kat 174 – Wyżeł niemiecki Krtótkowłosy, ZOJA Kajminia, wł. Marlena Kozlińska
  2. Nr Kat 160 – Seter Szkocki Gordon , CEDRIC z Holubicke Strane, wł. Jakub Dolezal
  3. Nr Kat 288 – Springer Spaniel Angielski, DARK NIGHT HUNTER Avendesora Poland, wł. Anna Grudzińska
  4. Nr Kat 53 – Jamnik Krótkowłosy Miniaturowy, LISIEGO NOSA UTERENNIY KOFE, wł. Maciej Sowiński, Piotr Ułamek

NAJLEPSZY PIES o/CZĘSTOCHOWA  –  Sędzia Anna Sobkowicz

  1. Nr Kat 221 – Golden Retriver, KARAT Adekatos Poland FCI, Joanna Sołtys
  2. Nr Kat 142 – Mały Munsterlander, HIP HIP HURRAY VOM Musterland, wł.Lech Bronowicki
  3. Nr Kat 40 – Terier Szkocki , BIRMA Unkabera, wł. Aldona Andrzejewska
  4. Nr Kat 3 – Bedlington Terrier, Celine Happy Sheep, Wł. Paweł Gąsiorski

NAJLEPSZY PIES RAS POLSKICH – Sędzia Tomasz Borkowski

  1. Nr Kat 341 – Polski Spaniel Mysliwski , CZORT z Szerokiego Boru, wł. Mariusz Trepanowski
  2. Nr Kat 311 – Chart polski, BOREYKO Rodu ABigeus, wł. Dagmara Łączyńska
  3. Nr Kat 105 – Ogar Polski , ROZMARYN Poszły w Las, wł. Leszek Zięba, Urszula Zięba
  4. Nr Kat 90 – Gończy Polski , AROS Gończy CzartFCI, wł. Monika Nierychły

NAJLEPSZY JUNIOR – Sędzia Tomasz Borkowski

  1. Nr Kat 323 – Greyhound, Romgrey After Eastern, wł. Cristina Wuger, Rosner Jurgen
  2. Nr Kat 337 – Wilczarz Irlandzki , Duku Celtic Alanda, wł. Karol Skowronek
  3. Nr Kat 285 – Springer Spaniel Angielski , ONE STEP BEHIND Avendesora Poland FCI , wł. Justyna Kamińska
  4. Nr Kat 204 – Clumber Spaniel, JUMA B&T BALOOVER, Grażyna Płaczek

GRUPA III – Sędzia Aleksandra Jaworska

  1. Nr Kat 10 –  Foxterrier,  Moon River van Foliny Home, wł Dalibor Smekal
  2. Nr Kat 12 – Irish Soft Coated Wheaten Terrier, LOVELY SONNY Kni-York, wł. Petra Subertova
  3. Nr Kat 22 – Jack Russell Terrier, ROYAL ROZALIA Magor, wł. Marta Fryc
  4. Nr Kat 32 –  Parson Russell Terrier, HEBE Equus, wł. Aneta Bilińska

GRUPA IV – Sędzia Andrzej Brabletz

  1. Nr Kat 56 – Jamnik Szorstkowłosy Miniaturowy , DRIVE ME TO SWEET BRONX Velturis, wł. Marek Adamczak
  2. Nr Kat 54 Jamnik Krótkowłosy Miniaturowy, PEPFEMFA Astarte Gold, wł. Maciej Sowiński , Piotr Ułamek
  3. Nr Kat 50 – Jamnik Długowłosy Miniaturowy, ANTAR Immageris, wł. Renata Boguś – Barłożyk
  4. Nr Kat 58 – Jamnik Szorstkowłosy Standardowy, GROT z Koszęcińskiej Dąbrowy, wł. Lesław Walisko , Danuta Walisko

GRUPA V – Sędzia Tomasz Borkowski

  1. Nr Kat 68 – THAI Ridgeback Dog, AMFA z Lasów Preczowskich, wł. Agnieszk Merchut
  2. Nr Kat 67 Norsk Lundehund, BARWINEK Masenflora FCI, wł. Agnieszka Górna

GRUPA VI – Sędzia Tomasz Borkowski

  1. Nr Kat 72 – Basset Hound, SWEET SUPRISE Astarte Gold, wł Maciej Sowiński, Piotr Ułamek
  2. Nr Kat 135 –  Rhodesian Ridgeback , Qwandoya Heart Beats for Vivi, wł. Hana Pankova
  3. Nr Kat 111 – Posokowiec Bawarski, Wrzos Diana Anilas, wł. Aldona Oracz
  4. Nr Kat 82 – Beagle, WORLD KISS DAY Simpatica PS, wł. Wiesław Bartkowiak

GRUPA VII – Sędzia Andrzej Brabletz

  1. Nr Kat 180 – Wyżeł Weimarski,  WHEELS ON FIRE by Atria Cordis, wł Magdalena Hoffman
  2. Nr Kat 168 – Wyżeł Niemiecki Krótkowłosy, ZACHAR ze Snu Nemroda, wł. Izabela, Waldemar Cichoń
  3. Nr Kat 160 – Seter Szkocki Gordon, CEDRIC z Holubicke Strane, wł. Jakub Dolezal
  4. Nr Kat 140 – Masły Munsterlander, BAFI Siołkowicka Sfora, wł. Joanna Sasal

GRUPA VIII –Sędzia Milena Seidel

  1. Nr Kat 262 – Labrador Retriver, PLEASE DON’T SELL Bella Mare, wł. Sonia Czajor, Piotr Ułamek
  2. Nr Kat 221 – Golden Retriver, KARAT Adekatos Poland FCI, wł. Joanna Sołtys
  3. Nr Kat 289 – Springer Spaniel Angielski, Big Brazzel I am Legend, wł. Justyna Kamińska
  4. Nr Kat 277 – Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Javahill’S Rider In The Sky , wł. Alain, Julie Breuer-Pieron

GRUPA X – Sędzia Tomasz Borkowski

  1. Nr Kat 339 – Wilcarz Irlandzki, Celian Celtic Alanda, wł Karol Skowronek
  2. Nr Kat 291 – Charcik Włoski , Archibaldo Piccolo Bandito, wł. Zuzana Gieblova , Petra Valovcinova
  3. Nr Kat 311 – Chart Polski, BOREYKO Rodu ABigeus, wł. Dagmara Łączyńska
  4. Nr Kat 301 – Chart Afrykański – Azawakh, Hiddekel GAYERI, wł. Aleksandra Teresińska

BIS Myśliwska – Sędzia Andrzej Brabletz

  1. nr kat 10  Foxterrier,  Moon River van Foliny Home, wł Dalibor Smekal
  2. nr kat 339 Wilcarz irlandzki, Celian Celtic Alanda, wł Karol Skowronek
  3. nr kat 180 Wyżeł Weimarski Krótkowłosy,  WHEELS ON FIRE by Atria Cordis, wł Magdalena Hoffman
  4. nr kat 72 Basset Hound, SWEET SUPRISE Astarte Gold, wł Maciej Sowiński, Piotr Ułamek