Związek Kynologiczny w Polsce oddział w Częstochowie
Wyniki Konkurencji Finałowych Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Częstochowa – Konopiska niedziela 23.07.2017
12 września 2017 r.

Wyniki Konkurencji Finałowych Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Częstochowa – Konopiska
niedziela 23.07.2017

 

NAJPIĘKNIEJSZE MŁODSZE SZCZENIĘ/BEST MINOR PUPPY – Sędzia/Judge Magdalena Świętoń
1. Nr Kat. 2158 Chiński Grzywacz, BRZOSKWINKA Nasza Sfora, wł. Joanna Łukaszuk
2. Nr Kat. 2335 SHI TZU, UNIQUE ROSE Happy Mary, wł. Nina Krowińska
3. Nr Kat. 647 Nowofunland, ANGEL ETERNITY FUKS GINGER MOON, wł. Aneta Romańczyk
4. Nr Kat. 1323 Szpic Mały Kolorowy Współczesny, SENGI VIT CHOSEN ONE, wł. Jana Krusandlova

NAJPIĘKNIEJSZE SZCZENIĘ/BEST PUPPY – Sędzia/Judge Krystyna Opara
1. Nr Kat. 2262 Pekińczyk, VANESSA WRONIA Astarte Gold, wł. Piotr Ułamek, Maciej Sowiński
2. Nr Kat. 1305 Siberian Husky, ULTIMATE LILY Artico Encanto, wł. Bartosz Staszek
3. Nr Kat. 1220 Basenji, Bahaticca’s HOGWARTS WIZARD, wł. Martyna Nowak, Alicja Paździerkiewicz
4. Nr Kat. 365 Bokser, EXTRAVAGANCE Premia, wł. Marek Olszewski

NAJLEPSZA PARA HODOWLANA/BEST COUPLE – Sędzia/Judge Maria Zasada
1. Czarny terier Rosyjski, wł. Dariusz Machowski (482, 493)
2. Shi Tzu , wł. Piotr Wójcik(2331, 2341)
3. Basenji, wł. Alicja Paździerkiewicz, Martyna Nowak (1220,1228)
4. Buldog Francuski wł. Michał Tarapacz(1932,1987)

NAJLEPSZA GRUPA HODOWLANA/BEST BREEDERS GROUP – Sędzia/Judge Piotr Król
1. Czarny terier Rosyjski, WSPOMNIENIE O TIGRZE, hod. Dariusz Machowski
2. Shi Tzu, RAINBOW OF HAPPINESS , hod. Sławomir Nowicki

NAJPIĘKNIEJSZY PIES UŻYTKOWY/BEST OF WORKING DOG – Sędzia/Judge Iwona Magdziarska
1. Nr Kat. 723 Rottweiler, ROCKI Złodziejska Zgraja, wł. H.S.M. Korkus

NAJPIĘKNIEJSZY PIES O/CZĘSTOCHOWA/BEST OF CZĘSTOCHOWA BRANCH – Sędzia/Judge Andrzej Kaźmierski
1. Nr Kat. 492 Czarny terier Rosyjski, SPARK GALA S NEVER ENDING STORY, wł. Barbara Cieślak
2. Nr Kat. 1312 Siberian Husky, HELEN OF TROY, Linora Iceblue, wł. Lidia Zagórska
3. Nr Kat. 826 Tosa, ARICA Twierdza Samuraja, wł. Anna Nowak
4. Nr Kat. 770 Sznaucer Miniaturowy Czarny, BRIDGET JONES Blue Briccasart, wł. Anna Bogusławska, Izabela Podolska

NAJPIĘKNIEJSZY WETERAN/BEST VETERAN – Sędzia/Judge Andrzej Mania
1. Nr Kat. 2269 Pudel Duży (Biały, Brązowy , Czarny) , BASTIEN z Cerneho Panstvi, wł. Andrea Klobasova
2. Nr Kat. 1303 Siberian Husky, Winter Melody HEARTBREAKER, wł. Sylwia Goszka, Ewa Górska, Jose Luiz Gomez
3. Nr Kat. 820 Sznaucer Średni Pieprz i Sól, OTIS Gagatek, wł. Janina Grochowska
4. Nr Kat. 1236 Basenji, KISS FOR GOOD DAY Asiaczek, wł. Patrycja Ledwoch

NAJPIĘKNIEJSZY JUNIOR/BEST JUNIOR – Sędzia/Judge Andrzej Kaźmierski
1. Nr Kat. 596 Fila Brasileiro, Goran Fila Con Cabeza y Corazon, wł. Dorota Wakulińska
2. Nr Kat. 1308 Siberian Husky, Winter Melody BIT OF CHIP IN TROUBLE, wł. Bartosz Staszek, Jose Luis Gomez, Ewa Górska
3. Nr Kat. 427 Bullmastiff, Icon N Gaffle’s Fullhouse United Nations, wł. Agata Bis
4. Nr Kat. 559 Dog Niemiecki ( Żółty, Pregowany), CARAGANA QWIRYNUS (FCI), wł. Marta Szymańska, Renata Kulczyk

ZWYCIĘZCA GRUPY II Sędzia/Judge Anna Rogowska
1. Nr Kat. 754 Sznaucer Miniaturowy Czarno-Srebrny, SHERIDAN TIESTO Bella Fraga, wł. Marta Szymańska
2. Nr Kat. 482 Czarny Terier Rosyjski, GOLDEN TROPHY Wspomnienie o Tigrze, wł. Dariusz Machowski
3. Nr Kat. 651 Nowofunland, Cayuga Just Back From Hollywood At Cancrimo, wł. Maja Pawłowska
4. Nr Kat. 506 Doberman, Santa Julf Einstein, wł. Paweł Adamczyk

ZWYCIĘZCA GRUPY V Sędzia/Judge Lenka Frncova
1. Nr Kat. 1290 SHIBA , Pet Aleks Keiko Ryu, wł. Marina Mileshina
2. Nr Kat. 1317 Siberian Husky, Winter Melody TIGER LILY, wł.Bartosz Staszek
3. Nr Kat. 1275 Samoyed, SMILING SNOWBALL My Masterpiece, wł. Jolanta Ukarma
4. Nr Kat. 1262 Pies faraona, Enigma Sir of Sweden, wł. Alexandra , Radana Blahutova

ZWYCIĘZCA GRUPY IX Sędzia/Judge Rainer Jacobs
1. Nr Kat. 2156 CHIŃSKI GRZYWACZ , INDIANA JONES Juga Dogs, wł. Piotr Ułamek, Maciej Sowiński
2. Nr kat. 2196 Lhasa Apso, JAMES Astarte Gold, wł. Rafał First, Maciej Sowiński, Piotr Ułamek
3. Nr Kat. 2286 Pudel miniaturowy ( Biały, Brązowy, Czarny) MISS FIONA Od Lalanki, wł. Beata Matławska
4. Nr Kat. 2331 Shih Tzu, ARES Diamentowa Perła, wł. Piotr Wójcik

NAJPIĘKNIEJSZY PIES WYSTAWY/BEST IN SHOW – Sędzia/Judge Maciej Lipiec
1. Nr Kat. 1155 Jamnik Szorstkowłosy Standardowy, Ex Sentia DEVIL’S ADVOCATE, wł. Agnieszka Małecka
2. Nr Kat. 2156 CHIŃSKI GRZYWACZ , INDIANA JONES Juga Dogs, wł. Piotr Ułamek, Maciej Sowiński
3. Nr Kat. 754 Sznaucer Miniaturowy Czarno-Srebrny, SHERIDAN TIESTO Bella Fraga, wł. Marta Szymańska
4. Nr Kat. 1707 Golden Retriver, KARAT Adekatos Poland FCI, wł. Joanna Sołtys