Związek Kynologiczny w Polsce oddział w Częstochowie
Wyniki Konkurencji Finałowych Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Częstochowa – Konopiska sobota 22.07.2017
8 września 2017 r.
foto fb

Wyniki Konkurencji Finałowych Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Częstochowa – Konopiska sobota 22.07.2017

 

NAJPIĘKNIEJSZY TERRIER TYPU BULL/ BEST BULL TYPE TERRIER– Sędzia/Judge Maria Zasada
1. Nr Kat. 1003 Staffordshire Bull Terrier , TUDOR Stawka Większa Niż Życie wł. Damian Michalik
2. Nr Kat. 906 Bulterier Miniaturowy , CHUCHO MAGIC STAR Adeptus Astartes wł. Mirka Mulawa, Małgorzata, Wojciech Wolniewicz
3. Nr Kat. 869 American Staffordshire Terrier, EKANTA Catori Muraco wł. Bożena Kostępska
4. Nr. Kat 891 Bulterier, FOR ME Baradiel wł. Karolina Ptok

NAJPIĘKNIEJSZE MŁODSZE SZCZENIĘ/BEST MINOR PUPPY – Sędzia/Judge Anna Rogowska
1. Nr Kat. 851 – American Staffordshire Terrier, ISZARA FOR DREAMCATCHER New Radegost, wł.Anna Chłosta
2. Nr Kat. 1380 – Beagle, Absolutelly Spotless CLEO, wł. Tomasz Magdalena Budkowscy
3. Nr Kat. 1683 – Golden Retriver, Kayle Nicholas DANAKO, wł. Dana Kohoutova
4. Nr Kat. 957 – Kerry Blue Terrier, INSIGNIA z Płockiego Wzgórza, wł. Joanna Świderska

NAJPIĘKNIEJSZE SZCZENIĘ/BEST PUPPY – Sędzia/Judge Leszek Salamon
1. Nr Kat. 2393 – Chart Afgański, Calamus COPYRIGHT, wł. Iwona Kurłowicz
2. Nr Kat. 1631 – Wyżeł Włoski Krótkowłosy, TIZIAN Filii Artemesias FCI, wł. Alina Mucha
3. Nr Kat. 1150 – Jamnik Szorstkowłosy Standardowy, DIAMOND DITIKRIS MATTHEW RYAN, wł. Olga Musatova
4. Nr Kat. 1008 – Stafordshirre Bull Terrier, HANNAH MONTANA Bull paraben, wł. Przemysław Majerowicz

NAJLEPSZA PARA HODOWLANA/BEST COUPLE – Sędzia/Judge Krystyna Opara
1. Owczarek Staroangielski Bobtail , wł. Dorota Bodzioch( 182,184)
2. Biały Owczarek Szwajcarski, wł. Ewa Pieńkowska, Aleksandra Szydłowska (10,30)
3. Jack Russel Terrier, wł. Marta Fryc (931, 946)
4. West Highland White Terrier, wł Ewa Iłczyk (1064, 1075)

NAJLEPSZA GRUPA HODOWLANA/BEST BREEDERS GROUP – Sędzia/Judge Rainer Jacobs
1. Wyżeł Niemiecki Krótkowłosy, Kajminia FCI, hod. Krzysztof Wydmuch
2. Jamnik Szorstkowłosy Standardowy, Ex Sentia, hod. Agnieszka Małecka
3. Jack Russell Terrier, Magor, hod. Marta Fryc
4. West Highland White Terrier, od Bobika, hod Ewa Iłczyk

NAJPIĘKNIEJSZY PIES UŻYTKOWY/BEST OF WORKING DOG – Sędzia/Judge Andrzej Brabletz
1. Nr kat. 1576 – Seter Szkocki Gordon, CELTIC BLACKBERRY Kochanej Emilki, wł. Anna Tracz
2. Nr Kat. 1593 – Wyżeł Niemiecki Krótkowłosy, KNIEJA II ze Snu NIemroda, wł. Izabela, Waldemar Cichoń
3. Nr Kat. 1617 – Wyżeł Weimarski Krótkowłosy, BONA Imperial Weimaraner, wł. Sylwia Mokry
4. Nr Kat. 125 – Owczarek Niemiecki Długowłosy, NORTAN z Zielonego Ursynowa FCI, wł. Robert Olesiński

NAJPIĘKNIEJSZY PIES o/CZĘSTOCHOWA/BEST OF CZĘSTOCHOWA BRANCH – Sędzia/Judge Andrzej Zamoyski
1. Nr kat. 1707 – Golden Retriver, KARAT Adekatos Poland FCI, wł. Joanna Sołtys
2. Nr Kat 1064 – West Highland White Terrier, I’M ALWAYS ON YOUR MIND od Bobika, wł. Ewa Iłczyk
3. Nr Kat 218 – Owczarek Szkocki Długowłosy, OBELIX Actis Poland, wł. Elwira Zasuń
4. Nr Kat 1590 – Wyżeł Niemiecki Krótkowłosy , ZANNI Kajminia FCI, wł. Angelina Urbaniec

NAJPIĘKNIEJSZY WETERAN/BEST VETERAN – Sędzia/Judge Andrzej Mania
1. Nr kat 2492 – Whippet, TIRAMISU Filisart, wł. Izabella Symanowicz
2. Nr Kat 974 – Parson Russell Terrier, IMPULS Mysia Zagłada FCI, wł. Joanna Filipecka
3. Nr Kat 1741 – Golden Retriver, FRIDA DAISY CLUB, wł. Brygida Napierała Toboła
4. Nr Kat 1539 – Seter Angielski, Silvanus OCHRA-OXANA, wł. Urszula Glinka, Michał Glinka

NAJPIĘKNIEJSZY PIES RAS POLSKICH/BEST OF POLISH BREEDS  – Sędzia/Judge Maria Zasada
1. Nr Kat 247 Polski Owczarek Nizinny , ISAT AMA CANEM, wł. Alicja Borsuk
2. Nr Kat 1423 Gończy polski, KLARA Kłusująca Sfora, wł. Wojciech Kułaga
3. Nr Kat 257 Owczarek Podchalański, CHABER z Butorowego Wierchu, wł.  Aurelia Skoczylas
4. Nr kat 2435 Chart Polski , AMELIA ARYA Rodu ABigeus, wł. Martyna Sokołowska
5. Nr Kat 1446 Ogar Polski, CZARNY Ogarusy, wł. Tomasz Dyrda

NAJPIĘKNIEJSZY JUNIOR/ BEST JUNIOR – Sędzia/Judge Janusz Opara
1. Nr Kat 162 – Owczarek Niemiecki Krótkowłosy, GHANDIA Woj-Bas, wł. Karolina Kubiak, Wojciech Pustelnik
2. Nr Kat 80 – Owczarek Australijski (Typ Amerykański), Thornapple TAKE NO PRISONERS, wł. Dminika Antonik
3. Nr kat 1614 – Wyżeł Waimarski Krótkowłosy, UT SUPRA A-Awa, wł. Andrzej Walczak
4. Nr Kat 2405 – Chart Afgański, Calamus INSIGNIA, wł. Dorota Maria Lipińska

WYBÓR ZWYCIĘZCÓW GRUP FCI/BEST OF THE FCI GROUPS
ZWYCIĘZCA GRUPY I/ – Sędzia/Judge Piotr Król
1. Nr Kat 30 – Biały Owczarek Szwajcarski, OSSI Wilczy Biały Kieł, wł. Ewa Pieńkowska, Aleksandra Szydłowska
2. Nr Kat 162 – Owczarek Niemiecki Krótkowłosy, GHANDIA Woj-Bas, wł. Karolina Kubiak, Wojciech Pustelnik
3. Nr Kat 5 – Bearded Collie, Silesian Diamonds (FCI) MORIS PRIME , wł. Monika Dłóciok
4. Nr Kat 182 – Owczarek Staroangielski – Bobtail, Macoes (FCI) ASPEN, wł. Dorota Bodzioch

ZWYCIĘZCA GRUPY III – Sędzia/Judge Magdalena Świętoń
1.
Nr Kat 830 – Airedale Terrier, Georgeous KING EDWARD, wł. Karina Hawling-Wąsik
2. Nr Kat 923 – Jack Russell Terrier, BARON PAPANOIDA DAGOBAH, wł. Damian Nowak
3. Nr Kat 973 – Parson Russell Terrier, SONY VOM SCHWARZWALD Poland, wł. Joanna Filipecka
4. Nr Kat 961 – Manchester Terrier, JENNY Metheora, wł. Irena Piotrowska

ZWYCIĘZCA GRUPY IV – Sędzia/Judge Grzegorz Weron
1.
Nr Kat 1155 – Jamnik Szorstkowłosy Standardowy, Ex Sentia DEVIL’S ADVOCATE, wł. Agnieszka Małecka
2. Nr Kat 1132 – Jamnik Długowłosy Standardowy, TOGO SENERGETII DAGI DOG, wł. Anna Zawiła
3. Nr Kat 1148 – Jamnik Krótkowłosy Standardowy, ELITA Kłoda, wł. Michalina Fulara
4. Nr Kat 1130 – Jamnik Długowłosy Miniaturowy, NUBIRA Immageris, wł. Renata Boguś-Barłożyk

ZWYCIĘZCA GRUPY VI – Sędzia/Judge Izabella Krasowska- Salamon
1.
Nr Kat 1379 – Beagle, Absolutely Spotless HARLEY, wł. Kamila Smolska
2. Nr Kat 1369 – Basset Hound, SWEET SUPRISE Astarte Gold, Rafał First, wł. Maciej Sowiński, Piotr Ułamek
3. Nr Kat 1391 – Dalmatyńczyk, AMON OF SPOTTY MEMORIES , wł. Peter Kubjatko, Natalia Kubjatkova
4. Nr kat 1514 – Rhodesian Ridgeback, INDIA AMBER Pregowce z Jasienia, wł. Małgorzata Chrobot

ZWYCIĘZCA GRUPY VII – Sędzia/Judge Petr Rehanek
1.
Nr kat 1548 – Seter Irlandzki, Sarmando Dream Love Triumf, wł. Pille Lang
2. Nr Kat 1593 – Wyżeł Niemiecki Krótkowłosy, KNIEJA II ze Snu Niemroda, wł. Izabela, Waldemar Cichoń
3. Nr Kat 1577 – Seter Szkocki Gordon, Yukki Hill TO KISS AND TO HUG, wł. Anna Ciechańska
4. Nr Kat 1633 – Wyżeł Włoski Krótkowłosy, Antonio od Zelene Nadeje, wł. Artur lis

ZWYCIĘZCA GRUPY VIII – Sędzia/Judge Zdenka Jilkova
1.
Nr Kat 1707 – Golden Retriver, KARAT Adekatos Poland FCI, wł.  Joanna Sołtys
2. Nr Kat 1851 – Springer Spaniel Angielski, Beresford WILD WEST HERO, wł. Agnieszka Banaszak-Kulka, Magdalena Szczotok
3. Nr Kat 1753 – Labrador Retriver, Peter’s GANG MASTERPIECE Bella Mare, wł. Piotr Ułamek, Maciej Sowiński
4. Nr Kat 1663 – Field Spaniel, WINTERBOURNE DARK MOON RISING, wł. Ewa Ostapczuk-Gębka

ZWYCIĘZCA GRUPY X – Sędzia/Judge Brigit Piesik
1.
Nr Kat 2392 – Charcik Włoski, ELEDI GRACE NASTASIA NOBLESS, wł. Jelena Jegorova
2. Nr Kat 2426 – Chart Perski, Mufuh Na Malikah al. Jamaal Djaal Lhilal, wł. Patricia Borstel
3. Nr Kat 2456 – Greyhound, Fionn Clann SHERWOOD AT CALETTO, wł. Marcin Wilczek
4. Nr Kat 2435 – Chart Polski, AMELIA ARYA Rodu Abigeus, wł. Martyna Sokołowska