Związek Kynologiczny w Polsce oddział w Częstochowie
WYNIKI V MIĘDZYNARODOWEJ WYSTAWY PSÓW RASOWYCH 20-21.07.2019 KONOPISKA
1 sierpnia 2019 r.

Wyniki Konkurencji Finałowych
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych
Częstochowa – Konopiska
SOBOTA

 

NAJLEPSZE MŁODSZE SZCZENIĘ – Sędzia Marian Draganescu

  1. 1. Nr Kat. 2222 – Lhasa Apso, Six Stars (FCI) ESPRESSO MACCHIATO, wł. Patrycja Adamek
  2. 2. Nr Kat. 319 – Berneński Pies Pasterski, MOKAIT Bijou de la Source, wł. Michał Krawiec
  3. 3. Nr Kat. 615 – Nowofunland, Disoranto MADE YOU LOOK, wł. Piotr Pasek, Julia Pasek
  4. 4. Nr Kat. 1285 – Samoyed, LAST RAINBOW OF LUCIFER Sateenkaari Lumi, wł. Wioletta Trzepizur

NAJLEPSZE SZCZENIĘ – Sędzia Zdenka Jilkova

  1. Nr Kat. 1362 – Szpic Miniaturowy (Pomeranian), SHEIK Fantazja Szpic-Moll, wł. Ewelina Pastusiak
  2. Nr Kat. 1245 – Basenji, Bahaticca’s LUNANGA, wł. Sebastian Krawczyk
  3. Nr Kat. 409 – Bullmastiff, Fullhouse Bull’s (FCI) KISS FOR LEMONS LAND, wł. Agata Malczewska
  4. Nr Kat. 1973 – Buldog Francuski, A’VIGDORS EGISTO, wł. Sebastian Harnik

NAJLEPSZA PARA HODOWLANA – Sędzia Lenka Frncova

  1. Pies Faraona, wł Karolina Krajewska ( 1267,1269)
  2. Czarny Terier Rosyjski, wł Turkiewicz Ewelina (443, 450 )
  3. Samoyed, wł Trzepizur Wioletta (1279,1299)
  4. Pudel Miniaturowy , wł Kudas Małgorzata (2291, 2294 )

NAJLEPSZA GRUPA HODOWLANA – Sędzia Csaba Denk

  1. Sznaucer Miniaturowy Pieprz i Sól, Dolina Rivendell FCI, hod. Izabela, Rafał Podolscy

NAJLEPSZY PIES UŻYTKOWY – Sędzia Barbara Larska

  1. Nr Kat. ——————————————————-

NAJLEPSZY PIES o/CZĘSTOCHOWA – Sędzia Jarosław Grunt

  1. Nr kat. 1218 – Akita Amerykańska, No Pain No Gain Ruthdale, wł. Sebastian Krawczyk, Edyta Krawczyk
  2. Nr Kat 749 – Sznaucer Miniaturowy Pieprz i Sól, ICELANDIC VIKING QUEEN IN Dolina RIvendell FCI, wł. Izabela Podolska
  3. Nr Kat 1265 – Nagi Pies Peruwiański Średni, BLACK&WHITE Milthon Bohemia , wł. Katarzyna Ujma
  4. Nr Kat 774 – Tosa , SHINO Twierdza Samuraja, wł. Anna Nowak

NAJLEPSZY WETERAN – Sędzia Elżbieta Chwalibóg

  1. Nr kat 2221 – Lhasa Apso, NIEPOPRAWNY ROMANTYK Azurowa Amhara, wł. LUCYNA Zawada
  2. Nr Kat 1253– Basenji, Obsidion AUTOBOT TICA, wł. Alicja Paździerkiewicz
  3. Nr Kat 373 – Bokser, GIRO Benignus, wł. Maria Skowrońska
  4. Nr Kat 755 – Sznaucer Miniaturowy Pieprz i Sól, Super Play’s KERENZA, wł. Mira Sandstrom

 

NAJLEPSZY JUNIOR – Sędzia Izabella Krasowska-Salamon

  1. Nr Kat 2289 – Pudel Miniaturowy (Biały, Brązowy,Czarny), ROSTECO MAKE MY GIGOLO, wł. Aneta CHrystoph
  2. Nr Kat 1231 – Alaskan Malamute, TheMagician PISTACCHIO, wł. Łukasz Barabasz, Anna Rychlewska
  3. Nr kat 410 – Bullmastif, Fullhouse Bull’s LOTUS BLACK OBSESION, wł. Agata Bis
  4. Nr Kat 749 – Sznaucer Miniaturowy Pieprz i Sól, ICELANDIC VIKING QUEEN IN Dolina RIvendell FCI, wł. Izabela Podolska

 

ZWYCIĘZCA GRUPY II – Sędzia Tomasz Borkowski

  1. Nr Kat 507 – Dog Niemiecki (Czarny, Arlekin) , ARELKA Piaffini, wł. Ewa Kołodziejczyk-Mak
  2. Nr Kat 760 – Sznaucer Olbrzym , Stablemaster’s NINJA, wł. Frances Faberge, Joanna Frycze
  3. Nr Kat 744 – Sznaucer Miniaturowy Pieprz i Sól, KROKUS Tostom, wł. Andrzej Gera
  4. Nr Kat 560 – Leonberger, KAYUN LOWE VON THURINGEN, wł. Izabela Kwiatkowska

 

ZWYCIĘZCA GRUPY V – Sędzia Petr Rehanek

  1. Nr Kat 1231 – Alaskan Malamute, TheMagician PISTACCHIO, wł. Łukasz Barabasz, Anna Rychlewska
  2. Nr Kat 1343 – Siberian Husky, WINTER BABY ENTER NICOLE I.M. and Winter Friends , wł. Marek Hoderny
  3. Nr Kat 1312 – Shiba , SHIN-YUU SEY MAISO-RENRI, wł. Teresa Radomska
  4. Nr Kat 1218 – Akita Amerykańska, No Pain No Gain Ruthdale, wł. Sebastian Krawczyk, Edyta Krawczyk

ZWYCIĘZCA GRUPY IX – Sędzia Małgorzata Supronowicz

  1. Nr Kat 2289 – Pudel Miniaturowy (Biały, Brązowy,Czarny), ROSTECO MAKE MY GIGOLO, wł. Aneta CHrystoph
  2. Nr Kat 2228 – Lhasa Apso, Six Stars CARAMEL COOCIE, wł. Annika Ulltveit-Moe,
  3. Nr Kat 2271 – Pekińczyk, Sunrise Dragon LION KING, wł. Maciej Sowiński, Piotr Ułamek
  4. Nr Kat 2301 – Rosyjski Toy Długowłosy, E-BEZA z Marszowego Domu, wł. Patricia Bergman

 

 

 

Wyniki Konkurencji Finałowych
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych
Częstochowa – Konopiska
NIEDZIELA

 

NAJLEPSZE MŁODSZE SZCZENIĘ – Sędzia Lenka Frncova

  1. 1. Nr Kat. 1644 – Wyżeł Weimarski Krótkowłosy, BORN TO RUN Argentum Venandi, wł. Żaneta Tomczyk
  2. 2. Nr Kat. 2454 – Whippet, SWEET AND EASY of Gently Mind, wł. Joachim Bartusch, Bilal Khan, Werner Demerling
  3. 3. Nr Kat. 1760 – Golden Retriver , Alubyc BOM BOM BOMBADEE, wł. Tomasz Kaczorek, Sara Górka
  4. 4. Nr Kat. 1169 – Jamnik Krótkowłosy Miniaturowyl, SINGULAR SENSATION FOR D’ARGENTO BY Astarte Gold, wł. Agata Owczarska

NAJLEPSZE SZCZENIĘ – Sędzia Leszek Salamon

  1. Nr Kat. 278 – Schipperke, Satisfaction From What You Do by Ahmed Boziev, wł. Dorota Mikus-Koralewska
  2. Nr Kat. 2437 – Whippet, Foxpolis EVEREST, wł. Wanda Lisiecka
  3. Nr Kat. 1572 – Seter Irlandzki, ALWAYS PLAY WITH ME Irish Moon, wł. Rafał Szumera
  4. Nr Kat. 1441 – Gończy Polski, MEFIR Passio Gedania FCI, wł. Michał Kosobucki

NAJLEPSZA PARA HODOWLANA – Sędzia Judit Beke

  1. Wyżeł Węgierski Krótkowłosy , wł Svobodova Lucie ( 1665,1674)
  2. Clumber Spaniel, wł Płaczek Grażyna (1688, 1689)
  3. Beagle, wł Olech Magdalena, Wiesław bartkowiak (1429, 1433)
  4. West Highland White Terrier, wł Iłczyk Ewa (1099, 1108 )

NAJLEPSZA GRUPA HODOWLANA – Sędzia Małgorzata Supronowicz

  1. Wyżeł Niemiecki Krótkowłosy, KAJMINIA FCI, hod. Krzysztof Wydmuch
  2. West Highland White Terrier, Od Bobika, hod. Ewa Iłczyk
  3. Chart Polski Imperito Mondo (FCI) , hod. Dominika Madejska

NAJLEPSZY PIES UŻYTKOWY – Sędzia Jarosław Grunt

  1. Nr Kat 1597 – Seter Szkocki – Gordon, DUKE EVERYWHERE z Ojcowskiej Doliny, wł. Benita Malicka
  2. Nr Kat 1674 – Wyżeł Węgierski Krótkowłosy, Rockstar Danitty, wł. Lucie Svobodova
  3. Nr Kat 1542 – Braque De L’ariege, Meldor-Sett (FCI) ORIFLAMME ROYAL, wł. Joanna Borkowska, Renata Olszewska
  4. Nr Kat 1630 – Wyżeł Niemiecki Krótkowłosy, Urscha z Mesinske Hajovny, wł. Jiri Drabek

NAJLEPSZY PIES o/CZĘSTOCHOWA – Sędzia Izabella Krasowska-Salamon

  1. Nr kat. 1622 – Wyżeł Niemiecki Krótkowłosy, HEXA KAJMINIA FCI, wł. Łukasz Szczesiak
  2. Nr Kat 1491 – Petit Basset Griffon Venden, Fox’s Nightmare Justin Timberlake, wł. Paulina Roczniak, Markova A.
  3. Nr Kat 2427 – Chart Rosyjski Borzoj, KALINA KRASNAYA BARSKAYA PRIKHOT , wł. Margarita Vetsorek
  4. Nr Kat 1096 – West Highland White Terrier, JUST STOLE MY HEART od Bobika, wł. Ewa Iłczyk

NAJLEPSZY WETERAN – Sędzia Jarosław Grunt

  1. Nr kat 100 – Owczarek Australijski (Typ Amerykański), LADY MILLION Altura, wł. Katarzyna Wróbel-Lis
  2. Nr Kat 1616 – Wyżeł Niemiecki Krótkowłosy, JASPER KAJMINIA FCI, wł. Piotr Jośko
  3. Nr Kat 1143 – Yorkshire terier, MY QUEEN Contenders, wł. Iwona, Katarzyna Taraszkiewicz
  4. Nr Kat 198 – Owczarek Szetlandzki, Japaro WITH VESCAMONTANA, wł. Anna Szulc

NAJLEPSZY PIES RAS POLSKICH – Sędzia Maciej Lipiec

  1. Nr Kat 1451 – Gończy Polski, EKSCES BEHU Odszukać Wiatr, wł. Marcin Szczepaniak
  2. Nr Kat 266 – Polski Owczarek Podhalański, NASLEDIE GURALEY AFRODYTA, wł. Aurelia Skoczylas, Robert Skoczylas
  3. Nr Kat 2412 – Chart Polski, OSTROMIR IMPULS I SPLENDOR Arcturus, wł. Angelika Wójcik
  4. Nr Kat 242 – Polski Owczarek Nizinny, Szeptanka Lubieszczek, wł. Marta Rózańska
  5. Nr Kat 1490 – Ogar Polski, RONJA Gra z Wiatrem, wł. Joanna Motyl

NAJLEPSZY JUNIOR – Sędzia Maria Zasada

  1. Nr Kat 1554 – Seter Angielski, Sheradin’s Star MANHATTAN, wł. Agata Bujnowicz
  2. Nr Kat 2360 – Charcik Włoski, Novatica NOCTURNO NUEVO, wł. Monika Nowak
  3. Nr kat 1096 – West Highland White Terrier, JUST STOLE MY HEART od Bobika, wł. Ewa Iłczyk
  4. Nr Kat 266 – Polski Owczarek Podhalański, NASLEDIE GURALEY AFRODYTA, wł. Aurelia Skoczylas, Robert Skoczylas

ZWYCIĘZCA GRUPY I – Sędzia Leszek Salamon

  1. Nr Kat 242 – Polski Owczarek Nizinny, Szeptanka Lubieszczek, wł. Marta Rózańska
  2. Nr Kat 115 – Owczarek Francuski – Briard, DAVOS EBO0NY Naster, wł. Katarzyna Kowalik
  3. Nr Kat 266 – Polski Owczarek Podhalański, NASLEDIE GURALEY AFRODYTA, wł. Aurelia Skoczylas, Robert Skoczylas
  4. Nr Kat 302 – Welsh Corgi Pembroke, ENN HATHAWAY Iż Doma Vengre, wł. Paulina Przybysz

ZWYCIĘZCA GRUPY III – Sędzia Livija Zizevske

  1. Nr Kat 1050 – Staffordshire Bull Terrier, TOMMY GUN Stawka Większa Niż Życie, wł. Łukasz Nowak
  2. Nr Kat 1001 – Kerry Blue Terrier, Irish Hippy Beverly for Udra, wł. Irina Koroleva, A. Selibovskis
  3. Nr Kat 850 – Border Terrier, KORINA Dziekanowska Polana, wł. Iwona Łuczak
  4. Nr Kat 1010 – Niemiecki Terrier Myśliwski, Bazyl z Podlskiej Kniei, wł. Bogusław Szutko

ZWYCIĘZCA GRUPY IV – Sędzia Anita Markus

  1. Nr Kat 1183 – Jamnik Szorstkowłosy Standardowy, TYROL z Dziada Pradziada, wł. Krzysztof Świderek
  2. Nr Kat 1144 – Jamnik Długowłosy Króliczy, Vostok-Zapad JUNE BRILLIANT, wł. Jadwiga Frach
  3. Nr Kat 1165 – Jamnik Krótkowłosy Króliczy, BAŁAŁAJKA z Bacewiczówki, wł. Aneta Micielska
  4. Nr Kat 1159 – Jamnik Długowłosy Standardowy , KARMA Hokus Pokus z Perłowej, wł. Ewa Dąbrowska

ZWYCIĘZCA GRUPY VI – Sedzia Izabella Krasowska-Salamon

  1. Nr Kat 1451 – Gończy Polski, EKSCES BEHU Odszukać Wiatr, wł. Marcin Szczepaniak
  2. Nr Kat 1417 – Alpejski Gończy Krótkonożny, Urwis z Psiarni Wojskiego, wł. Witold Tarnowski
  3. Nr Kat 1469 – Grand Basset Griffon Vendeen , Black Majesty CELEBRITY, wł. Adelina Tymczak, Małgorzata Tymczak
  4. Nr kat 1536 – Rhodesian Ridgeback, INDIA AMBER Pręgowce z Jasienia, wł. Małgorzata Chrobot

ZWYCIĘZCA GRUPY VII – Sędzia Igoris Zizevskis

  1. Nr kat 1554 – Seter Angielski, Sheradin’s Star MANHATTAN, wł. Agata Bujnowicz
  2. Nr Kat 1543 – Braque Du Bourbonnais, Spectrolite’s American Ice Man, wł. Satu Savolainen-Pulli, Jenny Pulli
  3. Nr Kat 1571 – Seter Irlandzki, Fairhaven ZENITH EL PRIMERO, wł. Marta Pilawa
  4. Nr Kat 1634– Wyżeł Niemiecki Szorstkowłosy, ŁUNA Plesówka, wł. Marek Czerwiński

ZWYCIĘZCA GRUPY VIII – Sędzia Judit Beke

  1. Nr Kat 1818 – Hiszpański Pies Dowodny, Valentisimo’s Sunny, wł Nigel Egginton
  2. Nr Kat 1921 – Springer Spaniel Angielski, Sieger’s Walk On The Wild Side, wł. Natalia Górska
  3. Nr Kat 1836 – Lablador Retriver, AVALANCHE Kreuzburg, wł. Krzysztof Szewczyk
  4. Nr Kat 1816 – Golden Retriver, Sunny Delight’s Say It Clear, wł Kari Lehtonen

ZWYCIĘZCA GRUPY X – Sędzia Zdenka Jilkova

  1. Nr Kat 2461 – Whippet, Play a While REMAINS OF THE DAY, wł. Wojciech – Albert Kurkowski
  2. Nr Kat 2374 – Chart Afgański, Ares Bohemia Asghar, wł. Pavla Polakova
  3. Nr Kat 2412 – Chart Polski, OSTROMIR IMPULS I SPLENDOR Arcturus, wł. Angelika Wójcik
  4. Nr Kat 2480 – Wilczarz Irlandzki, Artorius Mes Amis de Mafinns, wł. Ester Trcalova

 

BEST IN SHOW– Sędzia Piotr Król

  1.  nr kat 1213 Alaskan Malamute, TheMagician PISTACCHIO, wł. Łukasz Barabasz, Anna Rychlewska
  2.  nr kat 1451 Gończy Polski, EKSCES BEHU Odszukać Wiatr, wł. Marcin Szczepaniak
  3.  nr kat 242 Polski Owczarek Nizinny, Szeptanka Lubieszczek, wł. Marta Rózańska
  4.  nr kat 2289 Pudel Miniaturowy (Biały, Brązowy,Czarny), ROSTECO MAKE MY GIGOLO, wł. Aneta CHrystoph